Kolorystyka ślubna na 2019 rok

Rozpoczął się nowy rok, a to oznacza jedno-nowe trendy. W branży ślubnej moda nie odnosi się tylko i wyłącznie do kolorów, ale również tekstur, modnych akcentów czy rodzai kwiatów. W tym roku prawdziwym hitem będą obrusy w mocnych odcieniach. Zobaczymy również kilka innych ciekawych akcentów. W dekoracjach spotkamy koraliki, pióra, welurowe tkaniny i zupełną nowość…świece zapachowe.

Ślubna gama kolorów przedstawia się równie ciekawie. Na pewno pojawią się w niej zimne odcienie niebieskiego, szarości, fioletu oraz zieleni. Nie zabraknie również trochę cieplejszych barw. Dla osób lubiących stonowane dekoracje będą brązy, beże oraz złoto. Ciekawym, choć dość odważnym rozwiązaniem jest modna w tym sezonie musztardowa żółć. Jeżeli zastanawiacie się jak połączyć te kolory, to poniżej przedstawiam kilka inspiracji.

1.

Złoto już w zeszłym roku pojawiło się na weselnych salonach. Zupełną nowością jest natomiast wstępująca w dekoracjach miedź i musztarda. Oba kolory możemy zobaczyć w wielu elementach dekoracji weselnej np. wasążkach, świecach, obrusach, talerzach, serwetkach, zaproszeniach.

Odcień musztardowy łączymy głównie z zielenią w dwóch wersjach. Pierwsza to intensywna szmaragdowa z elementami złota. Druga natomiast to delikatna szałwiowa.

trendy kolorystyczne na 2019

kolorystyka ślubna

kolorystyka ślubna 2019

2.

Ta opcja to idealnie rozwiązanie dla osób kochających zimne kolory. W zależności od połączenia możemy otrzymać bardzo odmienny charakter dekoracji. Sezon 2019 przynosi nam niebieskie odcienie, które łączymy z szarościami, zielenią, bielą lub brudnym różem. W jednej dekoracji możemy wykorzystać również kilka odcieni niebieskiego.

kolorystyka ślubna

kolorystyka ślubnawww.ohbestdayever.com

trendy ślubne

3.

Fiolet w tym sezonie będzie wstępował w połączeniu z innymi odcieniami fioletu. Ciemne odcienie z jasnymi, ciepłe z zimnymi to takie połączenia będą najbardziej trendy. Fiolety dobrze będą widziane w tym sezonie w towarzystwie złotych akcentów.

www.fabmood.com

4.

Ten rok jednak nie obejdzie się bez koloru burgundowego. Był on mocnym akcentem w zeszłym sezonie. Teraz pojawi się w towarzystwie zieleni, brudnego różu, brzoskwini i granatu.

5.

Brązy i beże idealne dla osób lubiących stonowaną kolorystykę. Szczególnym hitem jest odcień cynamonowy, który łączymy ze złotem lub granatem.

 

Jak widzicie, gama kolorystyczna jest naprawdę bogata, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście wszystko zależ od naszego gustu i upodobań. Nie można kierować się tylko tym, co jest modne. Ważne, aby dekoracje nie były monochromatyczne, dlatego polecam łączenie kolorów, a efekt może być naprawdę zaskakujący.

Leave a Reply